0312 343 15 14
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yana Kayar Bahçe Kapısı

30 Mayıs 2022
10.403 kez görüntülendi
Yana Kayar Bahçe Kapısı Ankara

Yana kayar bahçe kapısı sistemleri; yana açılan açılan kapıların otomatikleştirilmesi için kullanılan kompakt sistemlerdir.

Özel mülkünüz için yana kayar açılıma sahip olup, otomatik ve uzaktan kumandalıdır. Yana kayar bahçe kapısı motorları müstakil konutların bahçe girişlerinde, işletmelerin ana girişlerinde, apartman ve sitelerin otopark girişlerinde tercih edilen mekanizmalardır.

Ürün Açıklaması
  • Proje bazlı çalıştığımızdan dolayı siz değerli müşterilerimizin istediği ölçülerde üretim yapmaktayız. Ürünlerimizin teknik özellikleri ile detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Ürün Görselleri

Otomatik Dairesel Kapı Sistemleri Andoor Otomasyon Cephe bünyesinde çalışan deneyimli montaj operatörleri tarafından titizlikle yapılır.  Montajını yaptığımız tüm kepenk çeşitleri işçilik ve montaj hatalarına karşı 2 Yıl Firmamız garantisi altındadır. Ücretsiz Keşif ve yerinde fiyatlandırma için 0506 957 69 06 numaralı telefonlardan yada aşağıda bulunan keşif formundan haftanın 7 günü bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aktif Kampanyalar
Tüm ürünlerimizde %25 indirim fırsatını kaçırmayın.
Bize Whatsapp’tan Yazın