0536 957 69 06
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular
Bu sayfada sıkça sorulan soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.
Her çeşit Otomatik Garaj kapılarını tamir ediyor musunuz?

Evet, çoğu garaj kapısını tamir edebiliriz; 
Çoğu kapının, hangi kapı olduğunu belirlememize yardımcı olan bir adı vardır. 
Sorunun ne olduğunu biliyorsanız, size yardımcı olabiliriz. 
Lütfen bizimle iletişime geçin veya yardımcı olacak bazı resimleri e-posta ile gönderin.

Otomatik kapı ve panjur sistemlerim için fazladan kumanda alabilir miyim?

Evet, her ürünümüz için birden fazla uzaktan kumandayı stoklarımızda tutuyoruz ve çoğu sipariş için hazır durumdadır.

Elektrik kesintisi olursa ne olur? Otomatik Kapımı nasıl açarım?

Tüm sarmal kapılarımız, elektrik kesintisi durumunda kapıyı garajın içinden manuel olarak yukarı ve aşağı sarmanıza olanak tanıyan dahili bir manuel geçersiz kılma sistemi ile birlikte gelir. 
Garajınızda başka bir erişim kapısı yoksa, isteğe bağlı olarak ekstra olarak, kapıyı garajınızın dışından manuel olarak kurmanıza olanak tanıyan harici bir kilitlenebilir manuel geçersiz kılma sistemi sağlayabiliriz.

Otomatik bahçe ve garaj kapıları kapanırken arada sıkışma tehlikesi var mıdır.?

Otomatik kapı sistemlerinde, kapanma anında arada herhangi bir insan veya cisim gelmesi durumunda bu engeli algılayarak otomatik olarak kapının durup geri açılmasını sağlayan emniyet sistemleri mevcuttur. Böylece sıkışma yaşanması engellenmiş olur. Bu özellik çoğu üründe standart olarak sunulur. Bazı ürünlerde ise kullanıcı talebine göre opsiyon olarak ürüne eklenebilir.

Otomatik Kapı sistemlerinde hangi şehirlere hizmet veriyorsunuz.?

Otomatik Kapı Arıza ve montaj hizmetimiz Türkiye’nin her yerine verilmektedir. Sipariş verdiğiniz ürünler, karşılıklı mutabık kalınan temin ve montaj süresi planlaması akabinde adresinize ulaştırılarak, konusunda uzman ekiplerimizce montaj faaliyetleri en kısa zamanda tamamlanmaktadır. Ancak sadece montaj hizmeti aldıysanız, Ankara merkezli bir şirket olduğumuz için, Ankara dışındaki illere montaj hizmetimiz için ön planlama gerekmektedir. Planlama için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Elektrikli panjur ve kepenkler hırsızlığa karşı yüzde yüz güvenlik sağlar mı?

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki hiçbir önlem hırsızlık için yüzde yüz güvenli değildir. Aynı şekilde motorlu panjur ve kepenk sistemleri yüzde yüz güvenlik sağlamaz. Fakat hırsıza karşı bir hayli caydırıcı özellikleri bulunmaktadır.

Kepenk ve Panjurun ısı yalıtım özelliği var mıdır?

Kepenk ve Panjurlar pencereler gibi ısı yalıtım özelliği sağlamaz. Ancak pencerelere yardımcı olabilecek şekilde ısı yalıtım sağlar. Kışın soğuk ve rüzgârın girmesini önler. Yazın ise evinizi güneşten koruyarak serin kalmasını ve güneş ışığına maruz kalan eşyalarınızın zarar görmemesini sağlar. Ayrıca Panjurlar gündüz vakti uyumak zorunda iseniz, odanıza giren ışık miktarını %90-95 oranında engelleyebildiği için konforlu uyku sağlar

Otomatik Kapı Sistemleri, Otomatik Garaj Kapısı Sistemleri, Otomatik Panjur Sistemleri, Otomatik Kepenk Sistemleri, Fotoselli Kapı Sistemleri, Bariyer Sistemleri, Otomatik Bahçe Kayar Kapı Sistemleri hakkındaki tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Görüşmeyi Başlat
1
Bize Yazın
Merhaba ,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.